خانه / اخبار تور / اینجا، آبشار نیاگارای ایران است!
تور بدروم لحظه آخری

اینجا، آبشار نیاگارای ایران است!

اگر این مسیر را انتخاب کردید، باید به شهر درود رفته و در آنجا سوار قطار دورود-اندیمشک شوید؛ سپس در هشتمین ایستگاه یعنی تله زنگ که حدود ۱۲۱ کیلومتر دورتر از دورود است، پیاده شوید. هنگامی که پیاده شدید باید مسیر راه آهن را برای حدود ۱ کیلومتر بازگشته و از پل تله زنگ نیز عبور کنید. سپس راه خود را در مسیر پاکوبی که مشاهده می کنید ادامه داده و در نهایت پس از حدود ۳ ساعت پیاده روی، به روستای شوی خواهید رسید. از روستا نیز دو راه برای رسیدن وجود دارد:

راه اول این است که قبل از روستا باید از عرض رودخانه عبور کرد، امتداد رودخانه را پیش بگیرید تا به یک تنگ برسید. با اینکه برای راحتی مسیر یک قسمت از کوه با سیم بکسل تجهیز شده، اما باید در نظر داشته باشید که مسیر سخت است و اگر تا به حال چنین مسیرهایی را نرفته اید، حتما نیاز به یک راهنما و البته قدرت بدنی مناسب خواهید داشت. پس از گذشتن از این منطقه، با یک ساعت و نیم کوهنوردی به آبشار شوی دزفول می رسید.

راه دوم از روستا این است که مسیر را ادامه داده و از کوه مقابل عبور کنید. شیب این کوه بسیار زیاد و رو به بالاست و راهتان را دور خواهد کرد، اما در نهایت کمی از راه قبلی ساده تر خواهد بود.

نوشته اینجا، آبشار نیاگارای ایران است! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

اقامتی رویایی در زیباترین هتل های دهلی

دهلی مقصدی بی‌نظیر برای سفر محسوب می‌شود اما ممکن است تصمیم گرفتن درباره اینکه در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *