خانه / آمازون / برای سفر به جنگل های بارانی چه نکاتی را باید رعایت کنید؟
تور بدروم لحظه آخری

برای سفر به جنگل های بارانی چه نکاتی را باید رعایت کنید؟

دستمال سری که به خوبی بسته شده است

یک دستمال سر را به دور گردن با سرتان ببندید. این دستمال عرق های شما را جذب می کند و با این حال می تواند کاربردهای بیشمار دیگری نیز داشته باشد. می توانید با آن شیشه عینک یا لنز دوربین خود را تمیز کنید. تنها تصور کنید که در میان قطرات آب پراکنده در زیر آبشارها قدم می زنید و دوربینتان خیس شده است. سریع ترین وسیله برای گرفتن قطرات آب، دستمالی است که به سرتان یا مچ دستتان بسته اید. یک نکته دیگر که سعی کنید دستمالی را انتخاب کنید که به اندازه کافی نرم باشد تا شیشه عینک یا لنز دوربینتان را خش نیندازد. در مواقع اضطراری همانند ایجاد زخم های سطحی نیز این دستمال می تواند نقش یک باند را ایفا کند.

یک مداد

اگر اهل نوشتن جزئیات سفر یا نکته برداری در طول راه هستید پس حتما یک مداد و دفترچه ای کوچک برایتان لازم می شود. شاید بخواهید که بعضی از ماجراهای جالبی که راهنمای بیان می کند یادداشت کنید یا که بخواهید بعدا از روی سفرتان، سفرنامه ای تهیه کنید و نیاز به یادآوری نکات سفر به جنگل های بارانی داشته باشید. پس به یک مداد نیاز خواهید داشت. اما چرا می گوییم مداد و نه خودکار؟

در واقع جوهر خودکار شما بر روی کاغذ و در هوای مرطوب ممکن است که پخش شده و تمام نوشته هایتان را از دست بدهید. البته این مورد برای کسانی که توانایی خرید نوت بوک های ضد آب و دفترچه یادداشت های نانو دارند، نیست.

نوشته برای سفر به جنگل های بارانی چه نکاتی را باید رعایت کنید؟ اولین بار در تور لحظه آخری|تور دقیقه ی 90|تور آفردار|تور تخفیف دار. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

سفر‌های متوالی مسئولان سازمان لیگ برای تامین امنیت بازی‌ها

به گزارش راهنمای سفر من به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، فدراسیون فوتبال و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *