خانه / اخبار الی گشت / به دیدن قبیله گردن دراز کارن در تایلند بروید! + تصویر
تور بدروم لحظه آخری

به دیدن قبیله گردن دراز کارن در تایلند بروید! + تصویر

امروزه حدود ۴۰۰۰۰ نفر در روستاهای گردن درازان کارن زندگی می کنند. در طول تاریخ به دلایل مشکلات سیاسی و فشارهایی که بر روی این مردم وارد آمده، هزاران نفر از آن ها از بروما از مرز تایلند گذشته و وارد این کشور شدند. با اینکه زندگی در تایلند از نظر امنیت برای این گروه بسیار خوب است اما گروه های بزرگ روستاهای گردن درازان کارن به دلیل مهاجرت های غیر قانونی، نتوانستند عضوی از شهروندان تایلند شوند. در حقیقت بسیاری از مزایای شهروندی برای این مردم وجود ندارد. هر چند این مردم از هرج و مرج های بروما دور شدند، اما فقدان امکانات شهروندی در تایلند نیز باعث شد تا این مردم در دسته های کوچک و به دور از دیگر جوامع در میان جنگل ها به زندگی خود ادامه دهند. در نتیجه بسیاری از امکانات مدرن دنیای امروز هنوز به درون این روستاها نفوذ نکرده است.

از طرفی نگه داشتن سنت ها و آداب و رسوم در این ناحیه، کاری بسیار منحصر به فرد است و از طرفی همانگ شدن با دنیا و تکنولوژی های مدرن و ترکیب آن با آداب و رسوم این قبایل کاری دشوار است. به دلایلی که در بالا عنوان شد، بازدید از روستاهای قبیله کارن می تواند به بسیاری از سوال های شما در مورد زندگی قبایل گذشته پاسخ دهد.

نوشته به دیدن قبیله گردن دراز کارن در تایلند بروید! + تصویر اولین بار در تور لحظه آخری|تور دقیقه ی 90|تور آفردار|تور تخفیف دار. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

سفری خاطره‌انگیز و راحت با سندباد س

گروه گردشگری: همیشه می‌شود بهانه‌ای برای سفر به کیش پیدا کرد، بليط هواپيما خرید و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *