خانه / اخبار / تور رایگان تایلند!
تور بدروم لحظه آخری

تور رایگان تایلند!

وی در ادامه به شیوه قدیم سودجویی در تور تایلند رایگان و در کل تورهای خارجی رایگان اشاره کرد و گفت:

“در گذشته مسافرانِ چمدانی داشتیم که اصطلاحا به آنها چترباز می‌گفتند که تا مسیر دبی می‌رفتند و با آوردن بار، از آنها سواستفاده می‌شد. این هم مدل دیگر دلالی است که از طریق بردن مسافری که اصلا از آن سفر چیزی نمی‌داند و بهره‌ای هم نمی‌برد، یورو و دلارها را جمع می‌کنند.”

در واقع وجود تبلیغات تورهای رایگان مانند تور تایلند رایگان یا تور ژاپن رایگان در این روزها به دلیل عملکرد و قانون گذاری افرادی است که ارز ۳۰۰ دلاری را به ۵۰۰ و ۱۰۰۰ یورو افزایش داده اند. آقای حرمت الله رفیعی در این خصوص این گونه ادامه داد:

“اگر شما مافیای صنف‌های دیگر را پیدا کردید؛ مافیای این صنف را هم می‌توانید پیدا کنید. اینکه در حال حاضر چه کسانی توانستند تا اواسط مرداد بلیت‌ برخی مقاصد را ببندند و چنین وضعیتی را ایجاد کنند؛ مشخص نیست!”

ایشان با داشتن سمت رییس انجمن دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری ایران عنوان کرد:

“در حقیقت این افراد دلال‌هایی هستند که با ایرلاین‌ها ارتباط دارند. اگر توجه کنیم؛ می‌بینیم در برخی مسیرها به‌جز یک ایرلاین داخلی و دو سه ایرلاین خارجی، ایرلاین دیگری فعالیت ندارد و با توجه به اینکه مثلا برای هواپیمایی ترکیش صرف نمی‌کند که از اینجا مسافر را به استانبول ببرد و از استانبول دوباره به مالزی ببرد،‌ می‌توان به این نتیجه رسید که دو ایرلاین خود ما این کار را انجام می‌دهند. همان‌هایی که تا چند وقت پیش می‌آمدند و به دفاتر التماس می‌کردند که بیایید و ما به شما گروه می‌دهیم. اما در حال حاضر اگر یک بلیت از آنها بخواهیم وجود ندارد و بسته شده است. بنده دفاتر را از این موضوع مبرا می‌دانم چراکه وقتی من، با وجود اینکه رییس صنف و آژانس‌دار قدیمی هستم؛ نمی‌توانم برای خودم بلیت تهیه کنم، قطعا دفاتر دیگر هم به سختی در حال کار کردن در این بازار هستند و نمی‌توانند در این مسیرهای خاص حداقل تا ۱۵ مرداد بلیتی تهیه کنند. به همین دلیل مطمئنم که حتی یکی از این دفاتر هم به این کار رو نیاورده‌اند.”

نوشته تور رایگان تایلند! اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

تور ارزان بدروم

درباره ی seobartar

همچنین ببینید

واکنش دادستان البرز به اخبار منتشره مبنی بر عدم ممنوعیت سگ گردانی/ صدور ۸ حکم در یک روز برای یک نفر/ فهرست نجومی بگیران صندوق بازنشستگی کشوری اعلام شد

پربازدیدترین اخبار سرویس اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان در تاریخ سوم تیرماه ۹۸ را در این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *