تجربه ی یک سفر بی نظیر همراه با تخفیف در کمپین «جمعه به گشت با الی گشت»

سفر همواره یکی از گزینه های جذاب در زندگی افراد بوده است؛ برای رفتن به سفر همواره راه های مختلفی وجود دارد عده ای اهل سفرهای ماجراجویی هستند و برخی هم بدنبال سفرهای مطمئن و ایمن!

آژانس های مسافرتی سیاست های مختلفی را برای سفر مسافران خود در نظر دارند، برخی پکیج ارائه می دهند و برخی هم تنها بلیط و هتل را برای مسافران خودشان در نظر دارند. اما در این بین مجموعه گردشگری الی گشت با ارائه هر دو گزینه موجود یعنی پکیج های مسافرتی و همچنین امکان خرید هتل+بلیط شرایط را به گونه ای برای مسافران خود فراهم آورده تا آن ها بتوانند به هر طریقی که مایل هستند به سفر بروند. اما تفاوت پکیج مسافرتی با هتل+بلیط در چیست؟ کدام یک به صرفه تر است؟ ما دراین مطلب از مجله ی گردشگری الی گشت قصد داریم تا درباره تمامی این سوال پاسخ مناسبی را خدمتتان ارائه دهیم.

تفاوت پکیج مسافرتی با هتل+بلیط در الی گشت

مجموعه گردشگری الی گشت برای سفر مسافران خود دو روش خرید تور مسافرتی و هتل+بلیط را فراهم آورده تا افراد بتوانند به هر روشی که مایل هستند، برای سفر خود اقدام کنند.

رزرو بلیط هواپیما + رزرو هتل

در بین کسانی به سفر می کنند، عده ای هستند که دوست دارند خودشان کارگران سفرشان باشند، برای این منظور الی گشت امکان رزرو هتل و بلیط هواپیما را فراهم اورده تا افراد فارق از اینکه محدود به انتخاب گزینه هایی که در پکیج وجود دارد باشند بتوانند بنابر سلیقه و اولویت های خودشان اقدام به طراحی برنامه سفرشان بنمایند.

لازم به ذکر است که بگوییم، در این روش هم افراد می توانند تمامی خدماتی که در پیج های مسافرتی ارائه می شود در صورت نیاز بهره باشند اما باید هزینه ای جداگانه بپردازند. به طور مثال ترانسفرهای فرودگاهی جز مواردی هستند که عده از مسافران آن را می خواهند از همین رو می توانید با پرداخت هزینه ای جدا از هتل و پرواز اقدام به رزرو ترانسفر هم بنمایید.

همانطور که مشاهده می کنید شما در روش رزرو بلیط هواپیما + هتل دستتان کاملا باز است تا هر طور که دلتان می خواهد سفرتان را برنامه ریزی کنید. این روش برای کسانی که سفرهای زیادی رفته ای می تواند عالی باشد چرا که آن ها تجربه بیشتری دارند و می توانند بر اساس آن اقدام به رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما برای مقصد مورد نظرشان بنمایند.

مزایای رزرو بلیط هواپیما + رزرو هتل از الی گشت

 • امکان طراحی سفر در هر تاریخی که می خواهید.
 • قابلیت کم یا زیاد کردن خدمات مورد نظر (مثل: ترانسفر، بیمه مسافرتی، خدمات CIP و …)
 • امکان خرید بلیط هواپیما از هر ایرالاین
 • امکان رزرو هتل در هر نقطه ای از مقصد

به منظور رزرو هتل و پرواز، پیشنهاد می کنیم که راهنمای رزرو هتل و راهنمای رزرو پرواز از الی گشت را مطالعه کنید.

رزرو تورهای مسافرتی الی گشت

پکیج های مسافرتی تمام شرایط را برای یک سفر بدون دغدغه برایتان فراهم می آورد؛ این روش در کنار سرویس های مختلف مسافرتی نیازهای مسافران را با کیفیت بالا پاسخ گو است و همه آنچه که می خواهید نظیر بلیط هواپیما، رزرو هتل، بیمه مسافرتی، خدمات CIP، وقت سفارت و … را در کنار هم برایتان مهیا فراهم می آورد.

اما تفاوت آن با هتل+پرواز در این است شما کمی دستتان برای کنار هم گذاشتن تمام اولویت هایتان بسته است و تنها امکان تغییر زمان پرواز و ایرلاین مورد نظرتان را دارید.

ناگفته نماند، پکیج های مسافرتی الی گشت به اندازه ای متنوع هستند که برای هر سطحی از جامعه می تواند گزینه ی خوبی را ارائه دهد، پس جای نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد.

مزایای خرید تورهای مسافرتی از الی گشت

 • صرفه جویی در هزینه ها
 • سفر بدون دردسر
 • انتخاب های متنوع
 • پرداخت آسان و سریع

امکان مشاهده جزئیات تمامی هتل ها قبل از رزرو

یکی از ویژگی های برتر مجموعه گردشگری الی گشت امکان مشاهده جزئیات تمامی هتل ها قبل از رزرو است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از رزرو هتل مورد نظرتان در شهر مقصد، نام هتل را در سایت الی گشت جستجو کنید و از امکاناتی که در آن هتل برای مسافران در نظر گرفته شده نیز مطلع شوید.

قیمت تورهای مسافرتی الی گشت

از مهمترین اولویت های مجموعه ی گردشگری الی گشت ارائه بالاترین خدمات در کنار بهترین قیمت ها در سطح بازار است، تا مسافران با هر بودجه و شرایطی که دارند بتوانند یک تجربه ی سفر عالی را برای خودشان با الی گشت رقم بزنند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که بتوانید با بهترین قیمت سفری بسیار دلچسب را تجربه کنید.

نوشته تفاوت پکیج مسافرتی با هتل+بلیط در الی گشت اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

بیمه مسافرتی الی گشت

برای رفتن به هر مقصد خارجی و یا گرفتن ویزای کشورهای خارجی همچون کشورهای حوزه ی شینگن همه ی افراد احتیاج به گرفتن بیمه ی مسافرتی دارند. این قانون برای همه ی کسانی که می خواهند به مقاصد خارجی سفر کنند لازم و اجباری است و تمامی شرکت های هواپیمایی معتبر، نمایندگی فروش بیمه های معتبر را دارند تا هم خدمت رسانی به مشتریانشان را آسان تر انجام دهند و هم در تورها و پکیج های مسافرتی خود، مسافرانشان را شامل خدمات این امر مهم و ضروری در سفر نمایند. یکی از بهترین و مطمئن ترین راه هایی که برای دریافت بیمه در هنگام سفر به شما پیشنهاد می کنیم، بیمه مسافرتی الی گشت است. شرکت هواپیمایی الی گشت یکی از مطمئن ترین بیمه های مسافرتی ایران را در اختیار مسافران خود قرار می دهند. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، بیمه مسافرتی الی گشت را مورد بررسی قرار دهیم.

همه چیز درباره ی بیمه مسافرتی

مطالب مرتبط:
نکات مهمی که باید درباره خرید بیمه مسافرتی بدانید!
برای خرید بیمه مسافرتی چه اقدامی باید انجام دهیم؟
چه نیازی به بیمه مسافرتی بوده و چگونه آن را انتخاب کنیم؟

در ابتدا می خواهیم قبل از این که به این سوال که چرا بیمه ی مسافرتی خود را از الی گشت خریداری کنیم را پاسخ دهیم؛ بیایید تا مروری بر این داشته باشیم که بیمه مسافرتی اصلا چیست و چرا تهیه ی آن قبل از سفر خارجی اهمیت دارد؟ بیمه ی مسافرتی در واقع برگه ای است که باید در قبال خرید آن مبلغی را بپردازید و در عوض از خدماتی بهره مند شوید که ممکن است در صورت وقوع در سفر، شما به آن نیاز پیدا کنید و در زمان وقوع چندین برابر ان را پرداخت نمایید. خیلی ها فکر می کنند که بیمه ی مسافرتی تنها باعث افزایش هزینه های قبل از سفر آنان است و هیچ وقت در طول مدت سفرشان آن قدر بد شانس نخواهند بود که اتفاقی برایشان بیافتد که نیازی به بیمه ای همچون بیمه مسافرتی الی گشت داشته باشند!

با توجه به این اصل که حادثه هیچ وقت خبر نمی کند، برای هر کسی خرید بیمه ی مسافرتی قبل از سفر خارجی کاملا الزامی است. شرکت هایی که ارائه کننده ی خدمات بیمه در طول سفر افراد هستند در ۲۴ ساعت روز بدون تعطیلی کار می کنند و بدون اعمال محدودیت های سنی، به واسطه ی شرکت های خدماتی و بیمه ای بین المللی به مسافران خود خدمات ارائه می دهد.

بیمه ی مسافرتی های مختلفی همچون بیمه ی مسافرتی الی گشت در طول سفر برای پوشش مواردی همچون: سانحه های هوایی، پوشش تمامی هزینه های پزشکی در طول سفر، پوشش هزینه های وسایل و چمدان های گمشده، هزینه های کنسل کردن سفر و بسیاری از خُسران ها و ضررهایی که ممکن است در طول یک سفر برای کسی پیش بیاید را در بر دارد. این پوشش گسترده ی بیمه هم در خارج از کشور و حتی در داخل کاربرد دارد.

بیمه نامه های مختلف سقف پوشش های مختلفی دارند و مقدار بیمه نامه ی شما بستگی به مبلغی دارد که شما در قبال بیمه نامه ی خود در نهایت انتخاب می کنید و می پردازید. توجه داشته باشید که شما زمانی که اقدام به خرید پرواز و هتل می کنید، باید بیمه نامه را هم به همراه آن بخرید. البته در زمانی هم که می خواهید تا برای دریافت ویزاهای کشورهای مختلفی مثل کشورهای حوزه ی شینگن اقدام کنید، باید بیمه ی مسافرتی خود را هم به همراه مدارک احراز هویت و درخواستتان ارائه دهید.

بیمه مسافرتی الی گشت و یا هر بیمه نامه ی دیگری که از دیگر شرکت های خدمات مسافرتی و یا حتی شرکت های بیمه که دریافت خواهید کرد، ممکن است یک سفره و یا چند سفره باشند. لازم به ذکر است که طبیعتا بیمه ی مسافرتی تک سفره یک بازه ی زمانی کاملا محدود را در بر می گیرد. درباره ی بیمه ی مسافرتی که می خرید باید نسبت به هدفتان از سفر هم مناسبتی وجود داشته باشد. در این زمینه مثالی می زنیم. بالاتر گفتیم که ممکن بیمه مسافرتی های مختلف بر اساس هزینه های کشورهای مختلف، سطح و مقدار متفاوتی دارند.

اصولا مواردی که تحت پوشش بیمه ی مسافرتی قرار می گیرند عبارتند از: مرگ و میر تصادفی، وقفه در سفر، سرقت، آسیب و یا گم کردن اموال، موارد پزشکی و اتفاقاتی از این قبیل. البته باید این نکته را بدانید که برخی از بیمه نامه ها موارد اختیاری را هم تحت پوشش خود قرار می دهند. به طور مثال در صورتی که بیماری های تنفسی و یا عروقی، بیمه ی مسافرتی برای کشورهای در حال جنگ و یا درگیری، ورزش های های ریسک و مواردی از این قبیل که باید قبل از صدور نهایی بیمه نامه اعلام گردند. در ضمن؛ اگر شما در طول سفرتان از بیمه ی مسافرتی خود استفاده کردید می توانید که هزنیه ی خسارت وارد شده و یا هزینه ی صرف شده را نهایتا تا ۱ ماه بعد دریافت نمایید.

دلایل خرید بیمه مسافرتی الی گشت

نوبتی هم که باشد دیگر نوبت به بررسی بیمه مسافرتی الی گشت می رسد. از آن جایی که ممکن است تا در صورت بروز اتفاقی در سفر، مسافری دچار مشکل گردد و برای رفع مشکلش پرداخت مبلغ زیادی را متحمل شود، آژانس هواپیمایی الی گشت اقدام به ارائه ی بیمه ی مسافرتی به مسافرین عزیزی که تورها و یا خدمات پروازی و مسافرتی این شرکت را انتخاب می نمایند، کرده است. حتی در این زمینه شرکت الی گشت اقدام به ارائه ی بیمه ی مسافرتی رایگان در تمامی تورهای مسافرتی خود به مقصدهای مختلف نموده است. شرکت هواپیمایی الی گشت برای بازه های زمانی مختلفی مثل ۷، ۱۵، ۲۳، ۳۱، ۴۵ روز و ۲، ۳ و ۶ ماه و همچنین ۱ سال اقدام به ارائه ی بیمه نامه ی مسافرتی می نماید.

همچنین یکی از دیگر عواملی که باعث تمایز بیمه مسافرتی الی گشت با دیگر شرکت های خدمات هواپیمایی می شود این است که بیمه ای که به مسافران ارائه می نماید، بیمه ی تحت پوشش بیمه سامان است. به این خاطر که شرکت هواپیمای الی گشت برای حقوق مسافرین و همچنین رضایت خاطر آن ها احترام زیادی قائل است، همیشه سعی در جلب و تهیه ی بهترین خدمات مسافرتی در سطح بین الملل برای مسافرین و کسانی که این شرکت را برای خدمات مسافرتی انتخاب می کنند؛ داشته است. از این رو مسافران محترمی که اقدام به تهیه ی بیمه ی مسافرتی الی گشت نمایند، شامل کیفیت خدمات و پشتیبانی بسیار بالایی می گردند. در ضمن شما می توانید تا به صورت آنلاین بیمه مسافرتی الی گشت را از وب سایت و یا اپلیکیشن این شرکت خریداری نماید.

با آرزوی سفری خوب و بی حادثه برای شما!✈

نوشته چرا بیمه ی مسافرتی خود را از الی گشت بخریم؟ اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

کد تخفیف ۱۰% برای تمامی محصولات نوروز ۹۸ الی گشت

یک خبر فوری!

همراهان عزیز الی گشت یک فرصت شگفت انگیز از طرف شرکت در انتظار شما است، ما برای شما یک کد تخفیف ۱۰ درصدی برای خرید تورهای نوروزی بعلاوه دیگر خدمات مسافرتی نظیر رزرو هتل و خرید پرواز در نظر گرفته ایم.

کد تخفیف ۱۰ درصدی ویژه تمامی محصولات مسافرتی الی گشت

مهلت استفاده از کد تخفیف ۱۰ درصدی الی گشت برای تمامی محصولات مسافرتی تنها تا ۱۲ شب سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ امکان پذیر است.

برای دریافت این کدهای تخفیف ۱۰ درصدی الی گشت به صفحات اجتماعی ما که در زیر به امکان دسترسی به آن ها برایتان فراهم است می توانید مراجعه کنید.

نوشته آخرین فرصت استفاده از تخفیف ۱۰ درصدی الی گشت تا ساعت ۱۲ امشب اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

تور نوروز ۹ شب و ۱۰ روز

۳ شب شانگهای + ۲ شب هانگزو + ۴ شب پکن رفت به شانگهای: ۲۹ اسفند  | برگشت از پکن: ۱۳ فروردین

 

خدمات تور:

 • بلیط رفت شانگهای و برگشت پکن ماهان ایر
 • ویزای گروهی
 • ترانسفر فرودگاهی
 • ۹ شب اقامت در هتل ۵ ستاره
 • صبحانه
 • پرواز داخلی هانگزو – پکن
 • بیمه مسافرتی
 • راهنمای فارسی زبان
 • ۶ روز گشت ویژه با ناهار

بازدید از کاخ تابستانی و کارخانه مروارید، صرف ناهار در رستوران، مراسم چای، گشت خرید Wangfujing

بازدید از کارخانه یشم، بازدید از دیوار چین و محوطه بیرونی پارک المپیک و صرف ناهار، مرکز طب سنتی

گشت شهری ممنوعه و بازدید از میدان تیان آنمن و صرف ناهار

بازدید از کارخانه ابریشم، بازدید از موزه تاریخ، برج تلویزیون شانگهای، صرف ناهار، باغ یو و خرید درYu Yuan Market

بازدید از موزه شانگهای، میدان خلق، صرف ناهار فست فود، گشت خرید در خیابان نانجینگ

گشت دریاچه وست با کشتی به همراه ناهار، بازدید از معبد لینگین و گشت خرید هانگزو

نوشته معرفی تورهای نوروز ۹۸ الی گشت اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.

الی گشت مگ افتتاح شد!

آژانس مسافرتی الی گشت با توجه به ماهیت کاری خود که فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل در اقصی نقاط دنیا و فروش تورهای متنوع خارجی می باشد، دارای یکی از بهترین مجله های گردشگری هم می باشد که روزانه در آن مطالب کامل و جالبی را گردشگری ارائه می دهد. با توجه به رسم همیشگی الی گشت مبنی بر داشتن نظم و دقت در انجام کارها، یک تیم تحریریه جوان و خلاق را برای این منظور در نظر گرفته است و روزانه تعدادی پست در حوزه گردشگری برای مخاطبان خود آماده می نمایند. اما الی  گشت برای این که بتواند  گستره مخاطبان خود را وسعت دهد، تصمیم به ساختن صفحه ای در اینستاگرام به نام الی گشت مگ نموده است تا بتواند با ارائه ی گزیده ای از بهترین مطالب سایت در آن پیج تعداد مخاطبان خودش را افزایش دهد.

در صورتی که تمایل دارید روزانه با گزیده ای از مطالب گردشگری و بهترین مقاصد برای سفر چه در داخل کشور و چه خارج آشنا شوید می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر وارد صفحه اینستاگرام الی گشت مگ بشوید.

همانطور که گفتیم یک تیم تحریره جوان و خلاق در پشت پرده مجله ی گردشگری الی گشت قرار دارد که روزانه مطالبی در مورد بهترین مقاصد برای ایرانگردی، شهرهای جذاب و دیدنی خارجی، راهنمای سفر به اقصی نقاط دنیا، نکاتی مهم درباره سفر و همچنین ارائه اطلاعات لازم و کافی درباره هتل ها و پروازهایی که در سطح دنیا در حال فعالیت هستند را برای مخاطبان فراهم می آورند. صنعت گردشگری یکی از قطب های مهم و پر درآمد در اقتصاد هر کشوری می باشد، از همین رو آژانس مسافرتی الی گشت برای توسعه این صنعت ارزشمند در کشور تلاش های بسزایی می کند و یکی از آن ها همین مجله ی گردشگری می باشد که هدف آن بالا بردن اطلاعات گردشگری شما عزیزان است.

البته لازم به ذکر است که آژانس مسافرتی الی گشت دارای یک صفحه رسمی با ۳۰۰ هزار دنبال کننده می باشد که روزانه در آن اطلاعیه هایی در زمینه تخفیف ها و تورهای خود ارائه می دهد، می توانید برای اطلاع از آن ها پیچ eligashtco را هم فالو کنید.

نوشته صفحه الی گشت مگ در اینستاگرام راه اندازی شد اولین بار در تور مالزی- قیمت تور مالزی|تور ارزان مالزی. پدیدار شد.