همانطور که می دانید آنتالیا از شهرهای ساحلی منطقه مدیترانه است که تفریحات آبی و ساحلی آن شهرت بسیار زیادی دارند.غواصی نیز از بهترین تفریحات شهرهای ساحلی است اگر شما نیز به غواصی در تور آنتالیا علاقه دارید پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید تا شما را با تورهای ویژه غواصی در آنتالیا که در این شهر برگزا…

نوشته تور غواصی در آنتالیا اولین بار در آرشین پرواز | مجری مستقیم تور مسافرتی داخلی و خارجی. پدیدار شد.

آنتالیا یکی از بهترین و مهم ترین شهرهای توریستی ترکیه محسوب می شود.این شهر دارای سواحل و مناطق طبیعی بسیار زیبا و دلچسبی است که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.یکی از بهترین و جذاب ترین تفریحاتی که در سفر با تور آنتالیا می توانید تجربه نمایید تور سافاری در آنتالیا است. در سافاری آنتالیا گروه ه…

نوشته سافاری در آنتالیا اولین بار در آرشین پرواز | مجری مستقیم تور مسافرتی داخلی و خارجی. پدیدار شد.

طبیعت زیبای شهر آنتالیا هر علاقمند به طبیعت را جذب خود می کند اما نکات مثبت سفر به آنتالیا و زیبایی های این شهر تنها به طبیعت آن محدود نمی شود.اگر قصد سفر با تور آنتالیا را دارید با ما هراه باشید تا نکات جالب درباره آنتالیا را برایتان بازگو کنیم و دلایل بیشتری برای سفر به این شهر داشته باشید. آنتالی…

نوشته نکات جالب درباره آنتالیا اولین بار در آرشین پرواز | مجری مستقیم تور مسافرتی داخلی و خارجی. پدیدار شد.

مزرعه پرورش گوسفند در پاتایا همانطور که می دانید پاتایا یکی از توریستی ترین شهرهای تور تایلند است که هر ساله از گردشگران زیادی میزبانی می کند. این شهر یکی از کوچک ترین شهرهای تایلند است که در سواحل نزدیک به شهر بانکوک قرار دارد.جاذبه های گردشگری پاتایا زیاد و متنوع هستند و می توانند ساعت ها شما را س…

نوشته مزرعه پرورش گوسفند در پاتایا،جایی که حتما باید ببینید اولین بار در آرشین پرواز | مجری مستقیم تور مسافرتی داخلی و خارجی. پدیدار شد.

آنتالیا یکی از شهرهای مهم ترکیه است که در واقع یک قطب گردشگری مهم برای این کشور نیز محسوب می شود.این شهر آثار تاریخی و دیدنی بسیاری از تاریخ و تمدن این شهر را در خود دارد.اگر به تاریخ این شهر نیز علاقه دارید پیشنهاد می کنیم حتما در تور آنتالیا از موزه های آنتالیا نیز دیدن نمایید. آنتالیا منطقه با طب…

نوشته موزه های آنتالیا اولین بار در آرشین پرواز | مجری مستقیم تور مسافرتی داخلی و خارجی. پدیدار شد.

معرفی محله های تفلیس اگر قصد سفر با تور گرجستان را دارید و می خواهید سفری دلچسب را در این کشور داشته باشید باید بگوییم که محله های جالب و زیبایی در این کشور و در شهر تفلیس منتظر شما هستند.گشت و گذار در محله های این شهر می تواند سفری خاطره انکیز را برای شما رقم بزند. اگر محله های این شهر را بشناسید م…

نوشته معرفی محله های تفلیس اولین بار در آرشین پرواز | مجری مستقیم تور مسافرتی داخلی و خارجی. پدیدار شد.

اسپرت سیتی دبی نام مکانی است که در سال 2004 کار ساخت و ساز این استادیوم و محله آغاز شد و سرانجام در سال 2008 به صورت رسمی در دسترس همگان قرار گرفت.
امروز در این مقاله قرار است تا شما با اطلاعات تکمیلی در رابطه با محله اسپرت سیتی دبی برای ورزشکاران آشنا شوید و ببینید که چه فرصت های شغلی و عالی در برابر جوانان و ورزشکارانی است که به این محل می روند!.
به هنگامی که شما به این محله برای ورزشکاران می روید، می توانید به راحتی از امکانات رفاهی که در اختیار شهروندان قرار گرفته است،استفاده کنید.

مزایای ورود به محله اسپرت سیتی دبی برای ورزشکاران

هر چند برای اینکه وارد آن محل شوید نیاز است در ابتدا اقدام به رزرو تور دبی کنید و پس از آن ثبت نام هایی را انجام دهید. اما اگر کسی بتواند در محله اسپرت سیتی دبی ساکن شود مطمئنا از فرصت های شغلی خیلی خوبی برخوردار خواهد شد.
به گونه ای که در این محل شما شاهد هزاران محل متفاوت از جمله ورزشگاه ها،مکان های دیدنی،رستوران و… خواهید بود که تمامی آن ها برای ورزشکاران ایجاد شده است.همچنین اسپرت سیتی دبی توانسته تا برای افراد و مسابقاتی که برگزار می شود،یک استادیوم بزرگی برای چیزی حدود 25 هزار جایگاه ایجاد کند.
یکی از اهداف کلان شهر دبی از ساخت این محله برای ورزشکاران این است که در آینده بتواند میزبان مسابقات جهانی در این ورزشگاه زیبا و پیشرفته باشد. شعار محله اسپرت سیتی این است که کافی است شما به این محله برای ورزشکاران بروید و در آن جا ساکن شوید تا در کمترین زمان ممکن به هدف هایتان برسید و بتوانید قله های موفقیت را طی کنید.

محله اسپرت سیتی دبی

سرمایه گذاری در محله اسپرت سیتی شهر دبی

روز به روز افرادی که به محله اسپرت سیتی دبی برای ورزشکاران مراجعه می کنند بیشتر می شود و اکثر افرادی که از آن محل بازدید می کنند،قصد دارند تا در آن جا یک سرمایه گذاری سود ده انجام دهند.
ممکن است افراد سرمایه گذار قصد داشته باشند تا امکانات جدیدی را برای این محله برای ورزشکاران احداث کنند و یا اینکه در آنجا نیز اقدام به شناسایی افراد با استعداد کنند و آن ها را زیر دست و بال خودشان پرورش دهند.
هر نوع زندگی را که بیشتر دوست دارید و بستگی به نوع Life Style تان مطمئنا می توانید در محله اسپرت سیتی دبی برای ورزشکاران پیدا کنید و با برنامه های شما کاملا سازگار باشد.همچنین در این محله شما می توانید به کلاس های ورزشی از جمله فوتبال،تنیس،راگبی و بدن سازی بروید.
همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد،کسانی که وارد این محله برای ورزشکاران می شوند می توانند در مدت بسیار کوتاهی به اهداف خود دست پیدا کنند و توسط افراد سرمایه گذار و مربی های تخصصی اقدام به کشف شوند.
همچنین شما می توانید در محله اسپرت سیتی دبی برای ورزشکاران از مکان های مختلفی که در این محله ایجاد شده است بازدید کنید و مطمئنا همه نوع غذا و یا پوشاکی را در این محله می توانید تهیه کنید و قیمت هایش نیز نسبت به کشور امارات،معقولانه است.
شما می توانید با رفتن به این محله برای ورزشکاران یک زندگی کاملا لاکچری را تجربه کنید و افراد پولدار زیادی به آن محله خواهند رفت و حتی همانطور که پیش تر ذکر شد،اکثر سرمایه داران قصد دارند تا هر چه زودتر در محله اسپرت سیتی دبی برای ورزشکاران و خودشان اقدام به سرمایه گذاری کنند و مطمئنا در کمترین زمان ممکن می توانند سود خود را از این سرمایه گذاری صورت گرفته شده،دریافت کنند.
به هنگامی که شما به این محله برای ورزشکاران ورود می کنید،شما می توانید آخرین تکنولوژی ها را از نزدیک با چشم خود ببینید که چه رفاهی برای این محله را به ارمغان آورده اند.
همانطور که ذکر شد،یکی از اهداف بزرگ شهر دبی به هنگام ایجاد کردن این محله،برگزاری مسابقات جهانی در این ورزشگاه است که به جرات می توان گفت تا به امروز نیز بسیار موفق عمل کرده است و توانسته بسیاری از مسابقات را در این ورزشگاه برگزار کند.

محله اسپرت سیتی دبی برای ورزشکاران

چه امکاناتی در محله اسپرت سیتی وجود دارد؟

اگر بخواهید تا اطلاعاتی درباره جاذبه گردشگری محله اسپرت سیتی دبی را به دست آورید باید به شما بگوییم که به هنگام ورود به چنین محله ای شما می توانید از سالن های ورزشی که در اختیار شما قرار داده اند استفاده کنید و همچنین برای خود و فرزندانتان،فضاهای مخصوص ورزشی از جمله فوتبال،راگبی،گلف و.. را قرار داده اند تا بتوانید به صورت اصولی و استاندارد اقدام به ادامه دادن ورزش خود کنید. 
همچنین از آن جایی که این محله برای ورزشکاران ساخته شده است،شما می توانید وارد یک فضای اجتماعی برای ورزشکاران شوید و در آن جا با ورزشکاران بین المللی که به آن محل می آیند (ممکن است موقتا در آن محل زندگی کنند) به صورت مستقیم صحبت کنید و از صحبت ها و نصیحت های آن ها تجاربی را کسب کنید.حتی ممکن است بتوانید از آن ها یک فرصت فوق العاده را برای خود ایجاد کنید و آن ها شما را جذب کنند.
تمام تلاش شهر دبی این بوده است تا حد ممکن این محله برای ورزشکاران را با فضای طبیعی ایجاد کند و در کمتر جایی شما شاهد گل و گیاه مصنوعی خواهید بود و شعار این ورزشگاه سلامتی و ورزش و طبیعت در کنار هم است. تمامی چمن هایی که برای ورزش های جوانان ایجاد شده طبیعی و با کیفیت بسیار بالا است.
علاوه بر امکانات ورزشی شما شاهد سالن های کنفرانس ورزشی و بردروم های مخصوص خواهید بود که ورزشکاران و مربیان تیم می توانند در آن جا اقدام به برگزاری جلسات مخصوص خود کنند. شما می توانید با رزرو تور دبی بازدید از محله اسپرت سیتی دبی را در برنامه های گشت و گذار خود قرار بدهید و بتوانید از آن محل بازدید کنید.

سالن ورزشی محله اسپرت سیتی دبی

تجربه زندگی لاکچری در محله اسپرت سیتی

یکی از ویژگی های مثبت کشور امارات این است که به بهبود کشور خود اهمیت بسیار زیادی می دهد و حاضر است تا جای ممکن که وجود دارد برای رفاه شهروندانش هزینه کند زیرا مطمئنا پس از مدت کوتاهی سرمایه گذاری صورت گرفته در شهر به خود کشور بازخواهد گشت و مردم کشور امارات نیز پیگیر مسائل حقوقی کشور هستند. محله اسپرت سیتی یکی از لاکچری ترین محله های شهر دبی است که در آن جا می توانید تمامی لایف استایل ها – Life Styles را مشاهده کنید.

نوشته همه چیز درباره محله اسپرت سیتی دبی برای ورزشکاران اولین بار در آژانس مسافرتی دلتابان. پدیدار شد.

ماناوگات یک منطقه دیدنی در نزدیکی شهر آنتالیا است.اگر اهل بازدید از مناطق طبیعی هستید و به گردشگری طبیعی علاقه دارید پیشنهاد می کنیم حتما تفریحات منطقه ماناوگات آنتالیا را نیز به یاد داشته باشید و زیبایی های این منطقه را فراموش نکنید.یکی از دلایلی که هر ساله افراد زیادی با تور آنتالیا سفر می کنند طب…

نوشته تفریحات منطقه ماناوگات آنتالیا اولین بار در آرشین پرواز | مجری مستقیم تور مسافرتی داخلی و خارجی. پدیدار شد.

مسجد جمیرا در دبی را می توان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری این شهر دانست که می توانید بیشترین لذت را در بازدید از این مسجد ببرید. توجه داشته باشید که دبی به عنوان یکی از شهر های پر گردشگر جهان به شمار می رود و جاذبه های متعددی را در خود جای داده است که هر یک از این جاذبه ها ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت. دبی را می توان یکی از شهر های مدرن امارات به شمار آورد و به همین دلیل تور های متعددی نیز به مقصد دبی برگزار می شود و سفر به همراه این تور ها می تواند به عنوان بهترین انتخاب برای شما باشد. فرودگاه دبی به عنوان یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان به شمار آورد و دلیل آن را می توان اهمیت بالای گردشگری این شهر دانست و سالانه بیش از چندین میلیون مسافر جاذبه های گردشگری دبی را هدف قرار می دهند.
از جاذبه های طبیعی و تاریخی گرفته تا مساجد و مراکز مذهبی دبی ارزش دیدن خواهند داشت و به هیچ وجه حوصله شما از گشت و گذار در این شهر سر نخواهد رفت. مسجد جمیرا دبی را می توان یکی از بهترین انتخاب ها برای گردشگران دانست چرا که این مسجد علاوه بر جنبه تاریخی از نظر فرهنگی و مذهبی نیز برای مردم این شهر حائز اهمیت می باشد. این مسجد را می توان به عنوان نماد دبی نیز به شمار آورد و با معماری بی نظیری که دارد خواهد توانست توجه همگان را به خود جلب کند. دبی را می توان با سازه های مدرن و تازه ساز آنها شناخت اما این شهر جاذبه های تاریخی نظیر مسجد جمیرا دبی نیز دارد که می توانید با بازدید از آن با تاریخ این شهر بیشتر آشنا شوید.

ویژگی های مسجد جمیرا در دبی

این مسجد ویژگی های بسیاری دارد که آن را از سایر مساجد موجود در امارات متمایز کرده است. مهمترین ویژگی مسجد جمیرا در دبی را می توان امکان بازدید از آن برای تمامی مردمان با هر نوع آیینی اشاره کرد و به همین دلیل هر شخصی از هر دولتی می تواند از این مسجد دیدن کرده و حتی در آن به عبادت کردن مشغول شود. این مسجد همانطور که از نام آن پیداست در منطقه جمیرا واقع شده و این منطقه را می توان از جمله مناطق لوکس و مسکونی دبی به شمار آورد که هتل های متعددی نیز در آن فعالیت می کنند. بی شک عکس این مسجد را در مجله ها و یا گالری عکسی کسانی که به دبی سفر کرده اند مشاهده کرده اید چرا که این مسجد به عنوان یکی از مهمترین مقاصد دیدنی در دبی شناخته می شود و بی شک هر گردشگری که دبی را به عنوان هدف انتخاب کند از آن دیدن خواهد کرد. در مواقع اذان امکان عکس گرفتن از داخل مسجد برای گردشگران وجود نخواهد داشت و تنها در صورتی اجازه عکس گرفتن به شما داده خواهد شد که نما و یا معماری مسجد هدف عکس باشد. این مسجد از جمله مساجد بزرگ دبی به شمار می رود چرا که 1300 نفر می توانند در آن مشغول عبادت کردن باشند. مسجد جمیرا حس و حال عجیب تری نسبت به سایر مساجد به شما خواهد داد و به دلیل اینکه در سال 1976 ساخته شده از نظر گردشگری نیز حائز اهمیت خواهد بود.

مسجد جمیرا در دبی

تاریخچه مسجد جمیرا در دبی

مسجد جمیرا در دبی طی سالهای متمادی که از ساخت آن می گذرد به عنوان مسجد استفاده شده و امروزه نیز از آن به عنوان یکی از مهمترین مساجد فعال در دبی یاد می شود. در دوران قدیم به دلیل اینکه شغل خاصی برای اعراب وجود نداشت اغلب آنها در اطراف دریا ها زندگی کرده و به شغل ماهیگیری مشغول بودند و درآمد کلی آنها از این راه بود. مسجد جمیرا در دبی همانطور که هم اکنون نیز قابل مشاهده است در اطراف دریا ساخته شده است و به عنوان محلی برای گرد هم آمدن اعراب به شمار می رفت و در دوران قدیم استفاده های بسیاری داشته است. در سال 1960 که ساخت این مسجد به اتمام رسید تنها چند خانه در اطراف آن وجود داشتند اما رفته رفته و با توسعه شهر ها شاهد بنا شدن خانه های بیشتری در این منطقه بودیم. در سال 1995 بود که قانونی بر توسعه مسکن ها ارائه شد و طبق این قانون باید مردم برای خود اقدام به احداث منزل می کردند و به همین دلیل شاهد ساخت خانه های متعددی در منطقه جمیرا دبی بودیم و به همین دلیل جمیرا توانست به یک منطقه مهم در دبی تبدیل شود.

معماری مسجد جمیرا

یکی از مهمترین مواردی که بی شک توجه همگان را به خود جلب خواهد کرد معماری مسجد جمیرا در دبی می باشد چرا که این مسجد به گونه ای ساخته شده که تماشای نمای آن می تواند برای همگان اعجاز آور باشد و هر بیننده ای با تماشای نمای زیبای آن به وجد خواهد آمد. این مسجد به دست بهترین و معروف ترین پیمانکاران ساخته شده است و مهمترین پیمانکارانی که در ساخت این مسجد همکاری داشته اند موغایض و هگازی نام داشتند و فردی به نام مصطفی کامل حسین خلیل مدیریت این پروژه را به دست داشته است. این مسجد مانند مساجدی ساخته شده که در دوران خلافت فاطمیان ساخته شده بودند و معماری این مسجد را می توان ترکیبی از معماری آفریقای شمالی و قطبی دانست. در قاهره است که می توانید نمونه ای از معماری فاطمیان را مشاهده کنید و این مسجد یکی از مناطقی است که می توانید این نوع معماری را در آن مشاهده نمایید. زیبایی معماری این مسجد خواهد توانست توجه همگان را به خود جلب نماید و به همین دلیل است که بازدید از آن به همگان توصیه می شود.

جاهای دیدنی دبی

ویژگی های ظاهری مسجد جمیرا در دبی

مسجد جمیرا در دبی را می توان یکی از زیباترین بخش هایی دانست که در سفر به دبی می توانید از آن دیدن نمایید و سنگ های صورتی و کرم رنگ بکار رفته در ساخت مسجد جمیرا دبی از جمله مواردی است که سبب محبوبیت این مسجد در میان مردم شده و زیبایی های بی نظیری را خلق کرده است. گنبد این مسجد بیش از 16 متر ارتفاع داشته و دو گلدسته ای که در اطراف گنبد مسجد جمیرا دبی قرار گرفته اند بیش از 40 متر ارتفاع دارند و در داخل این مناره ها چندین پله به صورت مارپیچی جهت بالا رفتن در نظر گرفته شده است.

مسجد جمیرا از جاذبه های گردشگری دبی

رزرو تور دبی

تور دبی را می توان به عنوان بهترین انتخاب برای کسانی دانست که می خواهند از سفر خود به دبی نهایت لذت را ببرند چرا که سفر به همراه تور می تواند این امکان را به شما بدهد که مهمترین جاذبه های گردشگری این شهر را هدف قرار دهید و تمامی اعمال سفر طبق برنامه سفر به انجام خواهد رسید. برای شرکت در تور دبی باید با بهترین زمان سفر به این شهر نیز آشنایی داشته باشید که در این رابطه باید گفت: بهترین زمان سفر به دبی فصل بهار و پاییز می باشد و به همین دلیل می توانید این فصول را برای سفر خود انتخاب نمایید و بیشترین لذت را از سفر خود ببرید.

نوشته مسجد جمیرا در دبی اولین بار در آژانس مسافرتی دلتابان. پدیدار شد.