استان بالی در یک نگاه

استان بالی با عنوان مرکز فرهنگی اندونزی شناخته می‌شود و در مارس ۲۰۱۷، سایت تریپ ادوایزر، بالی را به عنوان برترین مقصد گردشگری در جهان معرفی کرد.

۲۵ مقصد در  مدیترانه که حداقل یک بار در زندگی باید ببینید

حتما وصف شهرهای مدیترانه‌ای را شنیده‌اید و شاید به بعضی از آنها سفر کرده باشید. در ادامه چند مقصد زیبای مدیترانه‌ای را معرفی می‌کنیم.

حمل و نقل عمومی در ایروان، ارمنستان

اگر قصد سفر به شهر زیبای ایروان را دارید، در ادامه‌ی این مقاله با کجارو همراه باشید تا در مورد رفت‌وآمد با وسایل نقلیه‌ی عمومی این شهر آشنا شویم.

هواپیمایی فری برد ؛ معرفی ایرلاین های ایران و جهان

فری‌برد (Free Bird) یکی از ایرلاین‌های خصوصی کشور ترکیه است که به مقاصدی در اروپا، لبنان و ایران پرواز دارد.

تامین غذا در بزرگترین کشتی های کروز دنیا

کشتی های کروز، مثل شهرهای کوچک شناور هستند. تامین غذا برای هزاران مسافر و خدمه کشتی و به دنبال آن، مدیریت پسماندها، فرایندی پیچیده است و به اندازه یک شهر کوچک، زحمت دارد.

مردم جهان از چه مشکلاتی در کشور خود گله دارند؟

قطعا هیچ کشوری کاملا ایده‌‌‌آل نیست و غالبا مردم هر کشور شکایت‌هایی در مورد کشور خود دارند. حتی مردم بهترین کشورها هم گاهی اوقات از کشور خود شکایت می‌کنند.

خلبان‌ها شب‌ها با چه منظره‌ای روبه‌رو هستند؟

هواپیماها در حین پرواز از چراغ‌های جلو به معنای سنتی آن استفاده نمی‌کنند. آن‌ها بیشتر شبیه فانوسی هستند که خلبانان دیگر را متوجه آن‌ها می‌کنند. 

چطور بدون آسیب زدن به زمین، سفر کنیم؟

سفر کردن بدون آسیب زدن به طبیعت، یکی از جنبه‌های گردشگری مسئولانه است. با این راهکارها، سفری مسئولانه داشته باشید بدون اینکه به طبیعت آسیب بزنید.